E v a on Instagram
| Username | @evaundich |
|---|---|
| Audience | 13052 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Augsburg |
| Categories | Personal blog interior design diy lifestyle photography home decor family life interior blogging home improvement kitchen design home projects personal experiences |
| Languages | german |
| Emails | evaundich@aol.com |
| Bio | Reveal bioMum of / 41 / Interior Blogger / DIY / Lifestyle/ Photographer / Raum Augsburg/München / Kooperationsanfragen: evaundich@aol.com |
Instagram Insights
| Followers | 13.1K |
|---|---|
| Following | 2.6K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 435.3 |
| Avg comments | 12.7 |
| Avg interactions | 448.0 |
| Avg video views | 3722.3 |
| Engagement rate | 3.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/5/2025, 5:16:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:16:40 AM |