Lena Düsterhus ENDOMETRIOSE | KINDERWUNSCH | ICSI on Instagram
| Username | @endomood_ |
|---|---|
| Audience | 26347 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Paderborn |
| Categories | Blogger endometriosis minimalism kinderwunsch chronic illness dog lovers home decor women's health personal stories health awareness lifestyle |
| Languages | german |
| Emails | endomood@gmx.net |
| Bio | Reveal bio️ Deine Endo-Bestie Lena, bleib hier. 6 Jahre KIWU | Weg zum 3. Transfer Buch: Dein Endometriose-Alltagshelfer ️ Werde Teil der Kiwumäuse |
Instagram Insights
| Followers | 26.3K |
|---|---|
| Following | 449 |
| Highlights | 87 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1389.7 |
| Avg comments | 72.8 |
| Avg interactions | 1462.4 |
| Avg video views | 20390.7 |
| Engagement rate | 5.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:58:13 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:05:56 AM |