Astrid Meetz on Instagram
| Username | @emselbams |
|---|---|
| Audience | 89807 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger family lifestyle family vacation home decor dogs travel wellness diy memes food new year |
| Languages | german |
| Emails | info@emselbams.net |
| Bio | Reveal bio️️ Asᴛʀɪᴅ ﹠ Cʜʀɪsᴛᴏᴘʜ Eᴍᴍᴀ , Aɴᴛᴏɴ & Hᴇɴʀʏ Lɪғᴇsᴛʏʟᴇ Iɴᴛᴇʀɪᴏʀ ʟᴏᴠᴇ Hᴀᴜsʙᴀᴜ 2017 ️ info@emselbams.net ️ zu unserem Shop ️ |
Instagram Insights
| Followers | 89.8K |
|---|---|
| Following | 486 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1308.8 |
| Avg comments | 192.3 |
| Avg interactions | 1501.2 |
| Avg video views | 11541.0 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/6/2026, 9:31:20 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:49:20 AM |