Elvan Abalı on Instagram
| Username | @elvanabali |
|---|---|
| Audience | 149063 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator interior design lifestyle home decor blogging fashion cooking personal life weekend birthday greetings |
| Languages | turkish, english, german |
| Bio | Reveal bio️HamburgGermany ️İnterior | Lifestyle | Decor ️elwan.ali@hotmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 149.1K |
|---|---|
| Following | 590 |
| Highlights | 70 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 29731.7 |
| Avg comments | 217.3 |
| Avg interactions | 29949.0 |
| Avg video views | 516849.2 |
| Engagement rate | 20.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:17:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:26 AM |