Daniela Herok / Elas-Dekoideen on Instagram
| Username | @elas_dekoideen |
|---|---|
| Audience | 109040 |
| Posts | 3.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy decorating crafting home decor upcycling blogging shopping handmade spring winter diy projects |
| Languages | german |
| Emails | Elas_dekoideen@gmx.de |
| Bio | Reveal bioAuthor|Shop owner|Blogger DIY-Upcycling #elas_dekoideen #elasdekoideen @elas_dekoideen_kundendienst Email: Elas_dekoideen@gmx.de |
Instagram Insights
| Followers | 109.0K |
|---|---|
| Following | 414 |
| Highlights | 253 |
| IG Media | 3.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 2616.2 |
| Avg comments | 90.4 |
| Avg interactions | 2706.6 |
| Avg video views | 76775.0 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 1/30/2026, 5:05:28 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:43:57 AM |