Diana Grädler on Instagram
| Username | @ein_fach_heit |
|---|---|
| Audience | 22328 |
| Posts | 4.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist country living home decor countryliving art family pets diy nature photography travel minimalism |
| Languages | german |
| Emails | einfachheitspostfach@gmail.com |
| Bio | Reveal bioeinfach leben am meer pottery, nature, interior, second hand love and three dogs einfachheitspostfach@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 22.3K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 4.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 543.7 |
| Avg comments | 64.9 |
| Avg interactions | 608.6 |
| Avg video views | 3807.0 |
| Engagement rate | 2.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:44:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:49:51 AM |