EARTH SHOTZ on Instagram
| Username | @earth_shotz |
|---|---|
| Audience | 424319 |
| Posts | 13.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 13.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Visual Arts photography nature travel landscape exploration outdoor geography adventure photography community nature photography |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioTag #earth_shotz or #moods_in_frame ★ Owner @iap_mood ★ Team: @stellart.nu @lustenberger_fotografie ★ Also visit: @moods_in_frame @creative_ace |
Instagram Insights
| Followers | 424.3K |
|---|---|
| Following | 62 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 13.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 407.7 |
| Avg comments | 14.4 |
| Avg interactions | 422.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:52:36 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:05:58 AM |