Nina on Instagram
| Username | @du.ich.wir.zuhause |
|---|---|
| Audience | 44742 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Ulm |
| Categories | Digital creator diy garden home decor gardening diy projects seasonal decor plant care outdoor living home improvement crafting seasonal activities |
| Languages | german |
| Emails | du.ich.wir.zuhause@gmx.de |
| Bio | Reveal bioInterior • Garden • DIY ️ Ideen statt Ausreden Selbst ist die Frau! |
Instagram Insights
| Followers | 44.7K |
|---|---|
| Following | 646 |
| Highlights | 58 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 512.8 |
| Avg comments | 18.6 |
| Avg interactions | 531.4 |
| Avg video views | 11406.2 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 9:12:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:47 AM |