drinneN on Instagram
| Username | @drinnen_wiesbaden |
|---|---|
| Audience | 2144 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Wiesbaden |
| Categories | Home decor shop gifts accessories jewelry seasonal items local business shopping products store |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioÖFFNUNGSZEITEN Mo - Sa 10:00 - 18:00 Conceptstore • Wohnaccessoires • Geschenke • Schmuck • Print Tel. 0611-88 00 36 81 |
Instagram Insights
| Followers | 2.1K |
|---|---|
| Following | 847 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 24.4 |
| Avg comments | 0.8 |
| Avg interactions | 25.2 |
| Avg video views | 400.8 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:09:20 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:27:58 PM |