Eveline - DIY | Plotten | Geschenkideen | Rezepte on Instagram
| Username | @diyideebox |
|---|---|
| Audience | 28547 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger diy gift ideas crafting birthday paper crafts home decor plotting carnival recipes handmade gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLiebt ihr auch einfache und schnellen Ideen/ Rezepte? Dann seid ihr bei mir richtig! |
Instagram Insights
| Followers | 28.5K |
|---|---|
| Following | 301 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 1162.7 |
| Avg comments | 107.5 |
| Avg interactions | 1270.2 |
| Avg video views | 33854.9 |
| Engagement rate | 4.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:17:41 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:41:56 AM |