Anke Hedfeld on Instagram
| Username | @different.affairs |
|---|---|
| Audience | 1092 |
| Posts | 4.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.8K |
| Country | Germany |
| City | Dortmund |
| Categories | Personal blog lifestyle aging interior design knitting travel urban gardening diy wellness midlife home decor relaxation |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioAnke | Ü60-Bloggerin | Still fabulous over 60 Inspiration für Frauen Ü50 / Ü60 ️ Tipps für Worklife-Balance, Hobbies ️ Mehr dazu auf meinem Blog |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 606 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 4.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 30.0 |
| Avg comments | 4.4 |
| Avg interactions | 34.4 |
| Avg video views | 155.6 |
| Engagement rate | 3.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 8:20:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:19:54 PM |