dieartige // Design Studio on Instagram
| Username | @dieartige |
|---|---|
| Audience | 98383 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Designer design garden lifestyle interior design empowerment sustainability personal growth nature home decor wellness |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ designer nonconformist ️ DESIGN. CONTENT CREATIONS. IMPULSES. ️natural life | sustainable + full of colorful possibilities ️coops via email |
Instagram Insights
| Followers | 98.4K |
|---|---|
| Following | 907 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 1041.0 |
| Avg comments | 29.7 |
| Avg interactions | 1070.7 |
| Avg video views | 1137.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 5/29/2025, 7:29:31 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:46:29 AM |