die.kim on Instagram
| Username | @die.kim |
|---|---|
| Audience | 597962 |
| Posts | 3.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.4K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Personal blog lifestyle family food beauty christmas travel daily life product reviews home decor |
| Languages | german |
| Emails | contact@diekim.de |
| Bio | Reveal bioSafe Space im Schneckenhäusle Mom of 5 • powered by ADHD millennial mama energy | real life chaos Cologne ️contact@diekim.de |
Instagram Insights
| Followers | 598.0K |
|---|---|
| Following | 465 |
| Highlights | 68 |
| IG Media | 3.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 11502.3 |
| Avg comments | 387.4 |
| Avg interactions | 11889.7 |
| Avg video views | 367313.3 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 7:34:20 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:16:10 AM |