ANNABELL | Zweifach-Mama on Instagram
| Username | @die.annabell |
|---|---|
| Audience | 57405 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog family life family children parenting home decor diy personal growth mental health celebrations photography self-acceptance |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biobald 3-fach Mama Zuhause Wunderbunt · DIYs · echte Worte @annabellpanzerphoto |
Instagram Insights
| Followers | 57.4K |
|---|---|
| Following | 552 |
| Highlights | 39 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 5133.6 |
| Avg comments | 84.8 |
| Avg interactions | 5218.4 |
| Avg video views | 140918.0 |
| Engagement rate | 9.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:29:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:10 AM |