designbestseller - Onlineshop in DE, FR, Benelux on Instagram
| Username | @designbestseller |
|---|---|
| Audience | 66449 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Aachen |
| Categories | design furniture home decor interior design home office sustainability outdoor living luxury minimalism scandinavian design sales |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioPart of Connox | Für alle, die Design schätzen wie wir: Klassiker und Neuheiten von Topmarken für euer Zuhause. |
Instagram Insights
| Followers | 66.4K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 193.5 |
| Avg comments | 130.4 |
| Avg interactions | 323.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:31:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:04:36 AM |