Daniela Keller on Instagram
| Username | @dekounikate_daniela_keller |
|---|---|
| Audience | 520 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Maulbronn |
| Categories | Art floral design handmade floristics handcraft home decor gifts spring easter wreaths maulbronn |
| Languages | german |
Instagram Insights
| Followers | 520 |
|---|---|
| Following | 712 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 5.7 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 5.7 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 12:30:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:38:42 PM |