Evi DIY & Shoppingtipps on Instagram
| Username | @dekohus |
|---|---|
| Audience | 540928 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy and shopping tips diy shopping home decor easter decor crafting amazon finds home improvement decorating ideas handmade gifts shopping tips |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHier findest Du DIYs und Shoppingtipps Lasst Euch inspirieren |
Instagram Insights
| Followers | 540.9K |
|---|---|
| Following | 138 |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 2272.0 |
| Avg comments | 260.3 |
| Avg interactions | 2532.3 |
| Avg video views | 64860.5 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 8:49:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:17:28 AM |