Holly Becker / Interior Styling & Design on Instagram
| Username | @decor8 |
|---|---|
| Audience | 118156 |
| Posts | 8.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 8.1K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | Digital creator interior design personal growth family travel well-being creativity self-improvement home decor parenting lifestyle |
| Languages | english |
| Emails | mribas@stonesong.com |
| Bio | Reveal bioBestselling Author, Journalist, Interior Designer. NEW 4 WEEK STUDIO—-> |
Instagram Insights
| Followers | 118.2K |
|---|---|
| Following | 2.5K |
| Highlights | 43 |
| IG Media | 8.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 79.1 |
| Avg comments | 18.5 |
| Avg interactions | 97.6 |
| Avg video views | 2601.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 12:33:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:15 AM |