Daniela Behr on Instagram
| Username | @daniela_behr_fotogalerie |
|---|---|
| Audience | 46135 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Rheinland-Pfalz |
| Categories | Photographer photography nature gardening flowers seasonal decorations winter spring home decor daily life personal reflections |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioRheinland-Pfalz Ivy ️2023 Fineart ️ @between.theseasons Photos Daniela Behr |
Instagram Insights
| Followers | 46.1K |
|---|---|
| Following | 586 |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 926.7 |
| Avg comments | 69.2 |
| Avg interactions | 995.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 4:45:05 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:35 AM |