Daniela Sowiak on Instagram
| Username | @dani_s_ideenreich |
|---|---|
| Audience | 116963 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Diepholz |
| Categories | Florist diy decoration diy decor flowers easter handmade crafting home decor upcycling nature spring |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFloristmeisterin ️-lich Willkommen in meiner kreativen Welt ️ Bastel- und Dekoidee Gartendeko #kreativzuhause #selbermachenstattkaufen |
Instagram Insights
| Followers | 117.0K |
|---|---|
| Following | 5.4K |
| Highlights | 29 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 244.8 |
| Avg comments | 6.8 |
| Avg interactions | 251.5 |
| Avg video views | 7559.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:44:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:50:15 AM |