Cotto Wohnen Mannheim on Instagram
| Username | @cotto_mannheim |
|---|---|
| Audience | 25417 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Mannheim |
| Categories | Entrepreneur home decor outdoor living furniture garden lifestyle interior design shopping gifts contests home organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ Concept Store Mannheim + Onlineshop Interior • Outdoor • Geschenkideen • Design-Marken Shoppe Bestseller & Angebote |
Instagram Insights
| Followers | 25.4K |
|---|---|
| Following | 915 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 35.7 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 36.3 |
| Avg video views | 1481.7 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 11:00:18 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:44:47 AM |