CB on Instagram
| Username | @carolaballester_ |
|---|---|
| Audience | 2.5K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Spain |
| City | Barcelona |
| Categories | personal-blog |
| Bio | Reveal bioInterior designer Daily inspiration of interior design & home ideas |
| Country | Spain |
|---|---|
| City | Barcelona |
| Categories | personal-blog |
| Audience | 2.5K |
| Platforms | |
| Updated | 4/16/2026, 10:01:45 AM |
| Username | @carolaballester_ |
|---|---|
| Audience | 2.5K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Spain |
| City | Barcelona |
| Categories | personal-blog |
| Bio | Reveal bioInterior designer Daily inspiration of interior design & home ideas |