Chloe Blossom on OnlyFans
| Username | @buxomblossom |
|---|---|
| Audience | 271.3K |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 590 |
| Images | 2.0K |
| Media | 2.6K |
| Country | Canada |
| Price | $6 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioChloe Here for the fetish lovers Content ࣪ ִֶָ☾. Lingerie, nylon stockings, feet, pantyhose, heels ࣪ ִֶָ☾. Virtual sex, squirting , immersive POV, role-play, anal, toys ࣪ ִֶָ☾. Red hair or brunette, JOIs, GFE, cream pies, masturbation ࣪ ִֶָ☾. Gentle femdom ࣪ ִֶָ☾. VERY fetish friendly ࣪ ִֶָ☾. Solo content ࣪ ִֶָ☾. Nude wall ࣪ ִֶָ☾. No ads Love -`♡´- Video games like Mario Odyssey, ADOM, or Expedition 33 -`♡´- Art, photography, music, cinematography -`♡´- Neo Noir, horror, thriller movies -`♡´- Domestic noir books -`♡´- Reformer Pilates -`♡´- Dancing -`♡´- Fashion About Me I am 36, and a real Canadian single mom who has been in the industry for several years. I love fetish, kink, sensuality and BDSM. I enjoy creating fantasies for your fulfilment <3 Chloe 𐙚˙✧˖° ༘ ⋆。 ˚ |