Busch-Jaeger on Instagram
| Username | @buschjaeger |
|---|---|
| Audience | 18796 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service smart home electrical installation home automation sustainable design home decor technology innovation energy efficiency modern living design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMarktführer für Elektroinstallationstechnik Lösungen für Smart Home & Smart Building Lichtschalter, Steckdosen und vieles mehr Made in Germany |
Instagram Insights
| Followers | 18.8K |
|---|---|
| Following | 456 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 1957.7 |
| Avg comments | 41.7 |
| Avg interactions | 1999.3 |
| Avg video views | 261200.7 |
| Engagement rate | 10.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 1:06:18 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:07:19 AM |