BRANDSBADO.DE on Instagram
| Username | @brandsbado |
|---|---|
| Audience | 2569 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Amberg |
| Categories | Shopping & retail home decor fashion design lifestyle kitchen travel interior design christmas coffee shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDEKO | MÖBEL | DESIGNERBRANDS ️ TÄGLICH NEU IN DER STORY - BIS ZU 80% REDUZIERT // STORE: MO.-FR. 11-18 H, SA. 11-16 H // 24/7 ONLINESHOP |
Instagram Insights
| Followers | 2.6K |
|---|---|
| Following | 254 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 1.8 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 1.8 |
| Avg video views | 69.7 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 11:34:41 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:10:41 PM |