Bine Brändle on Instagram
| Username | @binebraendle |
|---|---|
| Audience | 401563 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist crafting diy illustration decor art downloads window decor coloring pages home decor creative ideas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Vorlagen-ONLINESHOP Eigene Farben und Produkte Multimarker Kreativ-Ideen Illustratorin Autorin Germany |
Instagram Insights
| Followers | 401.6K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 293 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 820.0 |
| Avg comments | 25.3 |
| Avg interactions | 845.3 |
| Avg video views | 8389.5 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:20:39 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:20:18 AM |