Bᴵᴳᴳᴵ ️ on Instagram
| Username | @biggiwoelfchen |
|---|---|
| Audience | 641 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| City | Korbach |
| Categories | lifestyle coffee food nature love wellness gratitude home decor travel weather personal reflections |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio*woran wirst du dich erinnern wollen?* ️ 𝔸𝕝𝕝𝕖𝕤 𝕚𝕤𝕥 𝕛𝕖𝕥𝕫𝕥 |
Instagram Insights
| Followers | 641 |
|---|---|
| Following | 2.6K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 23.8 |
| Avg comments | 0.9 |
| Avg interactions | 24.7 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 3.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:38:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:46:25 PM |