BeWooden - Wooden Accessories on Instagram
| Username | @bewooden |
|---|---|
| Audience | 23539 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur wooden accessories jewelry gifts nature sports home decor flowers wooden items summer accessories scandinavian style |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioHandcrafted accessories from the ️of Europe. We are #climateneutral Home Design: @bewoodenhome |
Instagram Insights
| Followers | 23.5K |
|---|---|
| Following | 522 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 29.1 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 29.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 8/26/2024, 4:06:33 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:44:42 AM |