Hagebaumarkt Greven on Instagram
| Username | @bauking_hagebaumarkt_greven |
|---|---|
| Audience | 694 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Greven |
| Categories | Shopping & retail home improvement gardening diy tools home decor spring outdoor living garden tools plant care home renovation |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioPhilipp-Manz-Straße 1 48268 Greven Öffnungszeiten MO-FR. 8:00-19:00 SA. 8:00-19:00 #zusammengehtdas |
Instagram Insights
| Followers | 694 |
|---|---|
| Following | 1.7K |
| Highlights | 3 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 2.8 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 2.8 |
| Avg video views | 31.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 1:03:27 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:17:27 PM |