Kiara on OnlyFans
| Username | @barbie_fantasy |
|---|---|
| Audience | 5.8K |
| Posts | 658 |
| Videos | 625 |
| Images | 1.4K |
| Media | 2.1K |
| Country | Sweden |
| Price | $19.97 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioHi my loves, I’m princess Kiara, 21 yrs old. 100% natural 100% wild 100% Barbie My OF includes: Solo B/G Modelling Pics JOI Toys girl on girl fetish roleplay & dirtytalk anal feet bondage girl next door sexchat personal cam sessions GFE Sexy costumes Custom Content much more! All my stuff is super well Done with a expensive 4K camera and professional i’m both photografer & model My look: Green eyes small nose big lips Big booty love to twerk small waist Round symtrecial F cup boobs hourglass shaped with thick tighs big Butt & big boobs If you buy a gift from my amazon wishlist u get free videocall & content with ur gift or content of ur choice! Fetish friendly just ask me in DM! |