Aurel Loris on Instagram
| Username | @aurel_loris_ |
|---|---|
| Audience | 55975 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Photographer product reviews home decor toys christmas birthday fitness |
| Languages | german, english, albanian |
| Emails | jbelv.1991@gmail.com |
| Bio | Reveal bioCollab: jbelv.1991@gmail.com TikTok: @ aurelloris Germany |
Instagram Insights
| Followers | 56.0K |
|---|---|
| Following | 4.8K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 101.8 |
| Avg comments | 11.3 |
| Avg interactions | 113.1 |
| Avg video views | 13348.6 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 12:49:41 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:18:01 AM |