꧁༺Melek༻꧂ on Instagram
| Username | @apomelek_17 |
|---|---|
| Audience | 44377 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Oberhausen |
| Categories | Personal blog family travel home decor food children parenting lifestyle interior design cooking hobbies |
| Languages | turkish, german, english |
| Bio | Reveal bio𝕄𝕠𝕞𝕝𝕚𝕗𝕖/𝕃𝕚𝕗𝕖𝕤𝕥𝕪𝕝𝕖/𝕋𝕣𝕒𝕧𝕖𝕝/𝕀𝕟𝕥𝕖𝕣𝕚𝕠𝕣/𝔽𝕒𝕤𝕙𝕚𝕠𝕟 𝑴𝒓.𝑬𝒓𝒔𝒐̈𝒛 ️ 𝑴𝒓𝒔.𝑬𝒓𝒔𝒐̈𝒛 𝟙𝟟.𝟘𝟡.𝟚𝟘𝟙𝟙 Bɑɾɑɳ 𝟚𝟙.𝟘𝟙.𝟚𝟘𝟙𝟡 Miɾɑɳ 𝟙𝟟.𝟘𝟛.𝟚𝟘𝟚𝟙 -27,1 kg abgenommen |
Instagram Insights
| Followers | 44.4K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 156 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 4267.8 |
| Avg comments | 89.8 |
| Avg interactions | 4357.7 |
| Avg video views | 52269.4 |
| Engagement rate | 9.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:44:57 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:42 AM |