Ju | on Instagram
| Username | @aplacebeyondthenines |
|---|---|
| Audience | 73651 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator interior design plants vintage home decor urban jungle aesthetic lifestyle home cozy vintage home |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biowhere design classics meet vintage treasures. Interior | Plants | Everyday life | Hamburg |
Instagram Insights
| Followers | 73.7K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 2534.3 |
| Avg comments | 14.8 |
| Avg interactions | 2549.0 |
| Avg video views | 1909.0 |
| Engagement rate | 3.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:12:56 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:59:18 AM |