Antonia | Mama-Alltag & Geschichten vom Unterwegssein on Instagram
| Username | @antonia_natascha |
|---|---|
| Audience | 7682 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Potsdam |
| Categories | Artist family life cozy living family time nature parenting diy health travel home decor self-care seasonal activities |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioZwischen Wald & Welt Mama-Alltag · Landleben · Reisen Kleine Erinnerungen ans Wesentliche |
Instagram Insights
| Followers | 7.7K |
|---|---|
| Following | 827 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 60.2 |
| Avg comments | 2.2 |
| Avg interactions | 62.3 |
| Avg video views | 361.6 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/6/2026, 3:09:26 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:48:56 AM |