Antje Michaelis-Haegner on Instagram
| Username | @antjeshausmitherz |
|---|---|
| Audience | 45277 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Photographer countryliving gardening nature photography food winter spring home decor still life family |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen im Haus mit Herz All photos Antje Michaelis-Haegner Garten StilllifeFachwerkhaus #antjeshof |
Instagram Insights
| Followers | 45.3K |
|---|---|
| Following | 637 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 567.8 |
| Avg comments | 90.3 |
| Avg interactions | 658.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:07:26 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:16:07 AM |