Anna | tifmys on Instagram
| Username | @annaleixnering |
|---|---|
| Audience | 32118 |
| Posts | 4.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.0K |
| Country | Germany |
| Categories | motherhood pregnancy family parenting lifestyle advertising home decor personal experiences travel wellness health |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioslow down, you crazy child. <3 management @fab4media founder @bebeige.official |
Instagram Insights
| Followers | 32.1K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 4.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 746.4 |
| Avg comments | 50.5 |
| Avg interactions | 796.9 |
| Avg video views | 4033.7 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:36:16 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:39:22 AM |