aniti ♡ Concept Store on Instagram
| Username | @aniti_for_you |
|---|---|
| Audience | 6797 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Langenfeld |
| Categories | Shopping & retail concept store interior accessories workshops dried flowers jewelry home decor gifts local business crafting events |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioTrockenblumen, Interior, Schmuck, Accessoires, Geschirr, Workshops Café @cup.byaniti |
Instagram Insights
| Followers | 6.8K |
|---|---|
| Following | 285 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 103.7 |
| Avg comments | 4.5 |
| Avg interactions | 108.2 |
| Avg video views | 6351.5 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/1/2026, 3:39:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:57:10 AM |