Anika Teller I unfiltered Lifestyle on Instagram
| Username | @anikateller |
|---|---|
| Audience | 156832 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Munich |
| Categories | Personal blog lifestyle family motherhood parenting personal experiences home decor shopping advertisement personal growth self-care |
| Languages | german |
| Emails | management@anikateller.com |
| Bio | Reveal bioMami &|München Safeplace fröhlich unperfekt @bepartofus ️ @bepartofusshop ️ anika@hey-ally.com Links & Impressum |
Instagram Insights
| Followers | 156.8K |
|---|---|
| Following | 567 |
| Highlights | 72 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 3522.7 |
| Avg comments | 37.0 |
| Avg interactions | 3559.7 |
| Avg video views | 74218.5 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 4:53:12 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:31:19 AM |