𝖺 𝗇 𝗂 𝗄 𝖺 on Instagram
| Username | @anikamett |
|---|---|
| Audience | 16081 |
| Posts | 2.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.6K |
| Country | Germany |
| City | Bielefeld |
| Categories | Digital creator lifestyle fashion home decor travel diy personal blog interior design shopping art photography food |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBIELEFELD • kein Plan was ich hier tue • mache aber coole Sachen: @anikamett.showroom |
Instagram Insights
| Followers | 16.1K |
|---|---|
| Following | 733 |
| Highlights | 41 |
| IG Media | 2.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 947.3 |
| Avg comments | 48.5 |
| Avg interactions | 995.8 |
| Avg video views | 20763.5 |
| Engagement rate | 6.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:09:03 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:01:53 AM |