Aneta Bruestle | DIY | Interior on Instagram
| Username | @anetas_leben |
|---|---|
| Audience | 1035956 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger diy interior design home decor ikea hacks home improvement crafting home organization furniture makeovers home decoration ideas diy projects |
| Languages | german |
| Emails | r.bruestle@media24all.de |
| Bio | Reveal bioAutorin von „MANUFAKTURA“ ️DIY Blogger ️Interior Award 2022 „Top Trend“ Schöner wohnen Farbe Kontakt: r.bruestle@media24all.de Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 1.0M |
|---|---|
| Following | 965 |
| Highlights | 109 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 4345.0 |
| Avg comments | 166.1 |
| Avg interactions | 4511.1 |
| Avg video views | 140254.3 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:17:40 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:18 AM |