Schreiber LIVING on Instagram
| Username | @altholzgarage |
|---|---|
| Audience | 6205 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Bahlingen |
| Categories | Home decor interior design woodworking furniture wooden furniture home improvement wooden floors wooden walls wooden wardrobes wooden tables |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️da️heim ankommen. **Made am Kaiserstuhl** #altholzgarage #da️heim #schreiberliving |
Instagram Insights
| Followers | 6.2K |
|---|---|
| Following | 2.9K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 34.3 |
| Avg comments | 0.9 |
| Avg interactions | 35.3 |
| Avg video views | 828.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 12:48:24 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:01:22 AM |