Sandra Altbau & Mallorca / Interieur on Instagram
| Username | @altbauliebtmallorca |
|---|---|
| Audience | 8932 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Bonn |
| Categories | Personal blog interior design home decor travel mallorca architecture lifestyle photography design home blogging |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAltbauwohnung Deutschland Mallorca Zuhause in Palma Interieur | Einrichtung | Lifestyle ️Entdecke beide Wohnwelten |
Instagram Insights
| Followers | 8.9K |
|---|---|
| Following | 925 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 513.7 |
| Avg comments | 106.3 |
| Avg interactions | 620.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 6.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:12:43 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:59:54 AM |