ALRABI Metall & Design on Instagram
| Username | @alrabi_metall_design |
|---|---|
| Audience | 6409 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Geseke |
| Categories | Shopping & retail garden design outdoor decor modern design garden architecture home decor garden furniture glass elements lifestyle garden planning exterior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio#Individuelle und besondere Objekte und Dekorationen für #Home #Garden und #Business Link zum Shop, Website etc.: |
Instagram Insights
| Followers | 6.4K |
|---|---|
| Following | 2.7K |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 41.3 |
| Avg comments | 3.5 |
| Avg interactions | 44.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 12:15:49 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:07:53 AM |