Lulu & Daniel on Instagram
| Username | @alltagsdetails |
|---|---|
| Audience | 18261 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | family life diy home decor parenting cozy living christmas giveaways pregnancy sustainable living children's activities interior design |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioFollow for cozy DIY & Family Inspiration |
Instagram Insights
| Followers | 18.3K |
|---|---|
| Following | 2.4K |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 783.7 |
| Avg comments | 101.8 |
| Avg interactions | 885.5 |
| Avg video views | 6823.5 |
| Engagement rate | 4.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:52:46 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:09:41 AM |