alles-in-schwarz.de on Instagram
| Username | @allesinschwarz.de |
|---|---|
| Audience | 20343 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail black interior design interior design black aesthetic minimalism home decor shopping italy summer travel food lifestyle |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioThe Art of Black Living Onlineshop für Interieur in Schwarz modern · minimal · timeless Projekt HAUS SCHWARZ ↳ allesinschwarz.de |
Instagram Insights
| Followers | 20.3K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 108.9 |
| Avg comments | 7.9 |
| Avg interactions | 116.8 |
| Avg video views | 677.3 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 10:19:44 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:08:21 AM |