Ajat • آيات on Instagram
| Username | @ajat_ |
|---|---|
| Audience | 219072 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger lifestyle family home beauty fashion travel parenting home decor personal care gaming sports |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biomom • home • hair • beauty • lifestyle• modest fashion 𝑛𝑟𝑤 - 𝑔𝑒𝑟𝑚𝑎𝑛𝑦 ️ @_zakarija_ |
Instagram Insights
| Followers | 219.1K |
|---|---|
| Following | 673 |
| Highlights | 78 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 3705.3 |
| Avg comments | 117.3 |
| Avg interactions | 3822.5 |
| Avg video views | 81046.4 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 7:19:02 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:25:33 AM |