Anna-Lena Hasken on Instagram
| Username | @aenna_xoxo |
|---|---|
| Audience | 102811 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Carolinensiel |
| Categories | Blogger interior design travel personal growth pets lifestyle home decor wellness fashion health motivation |
| Languages | german |
| Emails | aennaxoxo.business@gmail.com |
| Bio | Reveal bioEnthusiastic Interior Stylist⠀⠀⠀ Pug Mom | Design & Travel Lover ⠀⠀ ⠀⠀⠀ CEO @studiox_mindfulliving WERBELINK ️ |
Instagram Insights
| Followers | 102.8K |
|---|---|
| Following | 588 |
| Highlights | 46 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 1272.5 |
| Avg comments | 148.5 |
| Avg interactions | 1421.0 |
| Avg video views | 13686.4 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 2/13/2026, 3:32:32 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:11 AM |