A n n i k a | dreißigirgendwas on Instagram
| Username | @_wohnverknallt |
|---|---|
| Audience | 15978 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger parenting premature birth family home decor diy children's room nature healthcare personal experiences gratitude |
| Languages | german |
| Emails | wohnverknallt@web.de |
| Bio | Reveal bioFamilienleben Frühgeburt Jungsmama + + wohnverknallt@web.de @_wohnverknallt_impressum |
Instagram Insights
| Followers | 16.0K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 451.3 |
| Avg comments | 12.1 |
| Avg interactions | 463.4 |
| Avg video views | 5617.5 |
| Engagement rate | 2.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 7:37:42 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:11:25 AM |