ALLTAG | HAUSBAU | ORGANISATION | HOME HACKS on Instagram
| Username | @_stefanie.le |
|---|---|
| Audience | 154519 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Regensburg |
| Categories | Digital creator home organization home hacks diy home decor life hacks travel home improvement organization shopping recipes family |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHausbau | Organisation | Home Hacks Regensburg | Mein Shop @stefanies.atelier Impressum & Links ↓ |
Instagram Insights
| Followers | 154.5K |
|---|---|
| Following | 472 |
| Highlights | 75 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 773.0 |
| Avg comments | 151.0 |
| Avg interactions | 924.0 |
| Avg video views | 24076.8 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 8:06:29 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:44:23 AM |