Natascha on Instagram
| Username | @_my_littlesweethome |
|---|---|
| Audience | 11626 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog lifestyle travel home decor food italy germany home improvement shopping vacation daily life |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLeben zwischen und . 50 |
Instagram Insights
| Followers | 11.6K |
|---|---|
| Following | 304 |
| Highlights | 29 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 28.6 |
| Avg comments | 2.7 |
| Avg interactions | 31.3 |
| Avg video views | 115.5 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/7/2026, 9:06:52 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:25:02 AM |